Skip to content
علی کریمی
علی کریمی
مدیر عامل

علی کریمی
مدیر عامل

همیشه تلاشم در این بوده تا از اوج و فرودهای ناگهانی در مسیر کاری پرهیز کنم و به قولی آهسته و پیوسته، همچنان همیشه به پیش بروم.گاهی که با خود فکر میکنم چه عناصری درشکل گیری من به عنوان یک مهندس دخیل بوده است متعجب میشوم چرا که برای خود من هم ابعاد این داستان روشن نیست اما آنچه را که خوب میدانم اصولی است که بی شک در زایش شخصیت من و کارهایم نقشی موثر داشته است. میخواهم داستان خود را با شما عزیزان سطر به سطر در میان بگذارم. با این امید که درکنار هم هریک به خویشکاری نهایی خود دست پیدا کنیم و زندگی خود و دیگران را سرشار از معنا، بقا، لذت و قدرت سازیم. سازندگی برای من مفهومی ازلی و ابدی در تمامی ابعاد آن است. من تمام تلاشم را برای قدم گذاشتن و تاثیر گذاری در این راه انجام داده و خواهم داد، چراکه به گمانم سازندگی هدف غایی تمام دوران ها است.

مفتخریم كه از زمان تأسیس شرکت دژارسازان توسعه کیش با تلاشی پیگیر برای خدمت‌رسـانی و با رعایت ارزش های جهانی مانند کیفیت، ایمنی، و حفاظت از محیط زیست به جايگاهی شایسته در ميـان شركت‌هـای معتبر پیمـانکاری و سرمایه گذاری در کـشور عزیزمان ايران رسیده ایم و در ایران امروز با برطرف شدن موانع فعالیت در فضای جهانی بر روی پروژه های فرا سرزمینی فعالیت می کنیم. شـركت دژارسازان توسعه کیش با انجام کاملاً موفق پروژه‌هـای‌خود توانسته اسـت رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحـقق اهـداف و چشم انداز های تعیین شده بـردارد، کــه این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجــــه خط مشی و روش كار بهینه حـاكــم بر شركت بوده که توسط نیروی انسانی یکتای آن به انجام رسیده است. تشكیل  کارگروه هــــای متفـاوت، بكارگيری علم و تجربه، پرسنل مجرب و متخصص، فناوری پیشرفته، و تجهیزات روزآمد رمز مـوفقيت این شـرکت در اجرای پروژه هــای متعدد در نقـاط مختلف کشور است. ما در شرکت دژارسازان توسعه کیش برای فتح قله های آینده ارزشمندترین دارایی و پشتوانه خود را مجموعه نیروی انسانی با تجربه، خلاق، کارا، صادق و مسئولیت پذیرمان می دانیم که با همکاری گروهی بیشترین ارزش افزوده را برای مجموعه به وجود آورده اند. ما در این راه حمایت موثر از نیروی همکار، امنیت شغلی، ارتقای شغلی، بر اساس شایسته سالاری، ایمنی در کار، ایجاد و حفظ محیط کاری صمیمی و پویا را وظیفه خود می دانیم. در کنار نیروی انسانی کارآمد و با تکیه بر اهمیت تحقیق و توسعه به عنوان یکی از پایه های شرکت باور داریم که با بهره گیری و تولید فناوری ها و راه کارهای جدید کیفیت را افزایش دهیم، از هزینه ها بکاهیم و در بسیاری از پروژه ها از زمان تعهد شده انجام پروژه ها همواره جلوتر باشیم.

در پایان ما در شرکت دژارسازان توسعه کیش بهترین و بیشترین تلاش ممکن در صنعت ساخت و ساز را به کار می بندیم تا بناهایی با کیفیت جهانی بسازیم و به عنوان شرکتی پیشرو در سطح کشور، منطقه و جهان فعالیت نماییم.

 

با احترام

علی کریمی