Skip to content

درباره شرکت دژارسازان توسعه کیش

شرکت دژارسازان توسعه کیش درمورخ ۱۵/۰۷/۱۳۹۹ به شماره ثبت ۱۴۱۲۸ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۴۹۳۶۷۷ در اداره ثبت شرکت منطقه آزاد کیش به ثبت رسیده است .

موضوع فعالیت: انجام کلیه خدمات به صورت طراحی، مشاوره، پیمانکاری عمومی، ساخت، مدیریت پیمان، مهندسی برنامه ریزی، تامین تجهیزات، خرید و فروش، احداث ، عملیات اجرایی، عملیات نصب ، تست فنی ، پیش راه اندازی، طرح نظارت و اجرای پروژه ها  و مجموعه های ساختمانی، تجاری، صنعتی، اداری، مسکونی، هتل ها ، شهرک سازی و مکان های ورزشی ، اسکله و محوطه سازی ، ایجاد فضای سبز و تکمیل مجموعه های ساختمانی نیمه تمام و سرمایه گذاری و اجاره و بهره برداری از آنها ، آماده سازی زمین و مشارکت جهت طرح های مختلف سرمایه گذاری و مشارکت با شخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در زمینه موضوع شرکت فعالیت دارد به طور کلی هر گونه فعالیت مجاز در زمینه ارایه و انجام خدمات فنی و ساختمانی و تجاری که برای رسیدن به اهداف شرکت ضروری و مقتضی باشد، مشارکت با شرکت ها و ارگانهای خصوصی و دولتی ، شرکت در کلیه مزایده ها و مناقصه ها. 

 • دفتر تهران: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۲۴، واحد ۷
 • دفتر کیش: جزیره کیش، میدان امیرکبیر، ساختمان مالی آنا، طبقه سوم، واحد ۳۹
 • میزان سرمایه شرکت: ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال

مدیر و رئیس هیئت مدیره شرکت:
جناب آقای مهندس علی کریمی ( مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت )
جناب آقای مهندس حسن کریمی (رئیس هیئت مدیره شرکت )

درباره رویال باکس

شرکت دژارسازان توسعه کیش در قالب برند گروه ساختمان های رویال باکس از بهار سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با ماموریت سازندگی در تراز جهانی با توسعه قابلیت های انسانی و سازمانی برای ارتقای زندگی انسان و با چشم انداز رسیدن به یکی از ۱۰۰ شرکت برتر ایران به لحاظ درآمد در حوزه های کاری تعریف شده، شروع کرده است.

گروه ساختمان های رویال باکس بر پایه مدیریت پروژه محور و با هدایت یکپارچه دفتر مرکزی با رعایت اصول و استاندارد های مورد تایید بین المللی در سال ۱۳۹۱ به منظور اجرای پروژه های عمرانی تاسیس و در عرصه های داخلی و خارجی با شعار کیفیت برتر در ارائه خدمات عمرانی و بکارگیری تکنولوژی مدرن ساخت و روش های اجرایی مناسب و استفاده از توان بالای نیروی انسانی متخصص، ماشین آلات، تجهیزات پیشرفته و باتوجه به تجارب ارزشمند کسب شده در مسیر پروژه های عمرانی اعم از احداث مجتمع های مسکونی، ویلا های مدرن، ساختمان، محوطه، مرکز تجاری، خدمات و رستوران توانسته در روندی رو به رشد بازده قابل توجهی را در کارنامه خود ثبت و به یکی از قطب های اصلی پیمانکاری در جزیره کیش و تهران  مبدل گردد. رویال باکس یکی از فعال ترین اعضا مجامع مهندسی است که از بدو تاسیس تاکنون با تکیه بر توان متخصصان این مرز و بوم و با لطف خداوند متعال به گونه ای فعالیت نموده که همواره یکی از پیشگامان فعالیت های عمرانی کشور در عرصه  های مختلف سازندگی بوده است. رویال باکس متعهد به برقراری رابطه ای پایدار مبتنی بر همیاری، کارایی، ارزش آفرینی و رضایت کارفرمایان است. تلاش دائمی ما بر آن است که برای برآورده کردن نیاز های در حال تغییر مشتریانمان و چالش های پیچیده صنعت ساختمان سازی، کارها را با نیروی انسانی متخصص با بالاترین کیفیت به انجام رسانیم. رویال باکس تنها یک شرکت ساخت و ساز در حوزه ابنیه و ساختمان نیست، رویال باکس در راه رشد جامع انسانی، کمک به زنده ماندن شرکت های همکار و همیاری به مشتریان برای بدل کردن رویاهایشان به واقعیت تمامی تلاش خود را بکار می بندد.

هر بنایی با ساخته شدنش روی مرزی میان هنر و معماری و یا مرزی میان معماری و مهندسی می ایستد. طراحی معماری علاوه بر آن روی مرزهای اجتماعی و سنجش فرهنگ یک جامعه نیز می ایستد. در رویال باکس آنچه که در قدم اول به عنوان طراحی معماری آفریده می شود، برخاسته از هنر مفهومی است. طراحان این دفتر نخستین هدفشان بیان یک مفهوم در طراحی است و معتقدند بیان این مفهوم در زبان معماری، عملکرد، زیبایی شناسی و احساس فضایی را نیز در پی خواهد داشت.

گروه مهندسی رویال باکس در تعامل با کارفرمایان در قالب های مختلف قراردادی همچون BOT, BOO, EPCمدیریت ساخت، قرارداد های کلید در دستTURN KEY، خدمات مدیریت پروژه و خدمات طراحی و ساخت توام توانسته است پروژه های عظیمی را با کیفیت بالای ملی به پایان برساند. اگرچه زمان خیلی زیاد از قدمت و فعالیت شرکت نمی گذرد اما استفاده از تجارب استراتژی مدیران موفق، کارشناسان خبره و گستره ی بزرگی از مشتریان پویا، سبب شده تا در کمترین زمان رشد چشمگیری داشته باشد، بنابراین این شرکت در همان آغاز، فعالیت خود را مشارکت در عمران و آبادنی ایران تلقی نموده و بر همین اساس گام بر می دارد.

ماموریت

پیشرو بودن در صنعت ساختمان با اتکا به مدیریتی کارآمد، دانش فنی متخصصین و بهره گیری از فناوری روز در صنعت ساختمان، رعایت اصول مالی و اقتصادی، کیفیت مطلوب و زمانبندی مناسب در اجرای پروژه ها محقق خواهد شد. در این مسیر ما با اتکا بر نیرو های انسانی که ارزشمند ترین دارایی شرکت هستند، نیروی انسانی مان را پیوسته آموزش و رشد میدهیم تا اجتماعی که در آن کار میکنیم را شکوفاتر کنیم.

– سازندگی در تراز جهانی با توسعه قابلیت های انسانی و سازمانی برای ارتقای زندگی انسان ها

– سرمایه گذاری و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی مجاز اعم از سرمایه گذاری مستقیم یا غیر مستقیم.

– مطالعه، طراحی و اجرای پروژه های شهرسازی و ساختمانی اعم از مسکونی، اداری، تجاری، خدماتی، ویلایی، تفریحی.

– جذب سرمایه های اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین مشارکت مدنی در ایجاد، ساخت، توسعه و تکمیل پروژه های مسکونی، ویلایی، خدماتی، تجاری، هتلی و …

– مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی بصورت پیمانکاری یا مدیریت پیمان.

– ایجاد سیستم منظم اطلاع رسانی از وضعیت عملکرد پروژه ها( کنترل پروژه).

– ارتقای سطح دانش تخصصی و عملی صنعت ساختمان با کاربرد روش ها و تکنولوژی های نوین و برقراری ارتباط فنی و تجاری با صاحبان فن در کشور های حاشیه خلیج فارس برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی های مرتبط.

– تهیه کلیه لوازم، مصالح و ماشین آلات ساختمانی از طریق خرید از داخل و خارج به منظور استفاده و یا فروش آنها.

– ارائه مشاوره در جهت واردات، مصالح ساختمانی، سایر موارد و لوازم مورد نیاز در امر ساختمان.

– ورود به پروژه های ساختمانی به روش مشارکت در ساخت

ارزش ها

ما بر روی یکپارچگی، صداقت و انصاف مصالحه نمی کنیم، هرجا که می رویم و هرکاری که انجام میدهیم یکپارچگی، حرفه ای بودن و اخلاق حرفه ای مان را نشان میدهیم. با مردم به بزرگی و احترام رفتار می کنیم. فعالانه گوش می کنیم، بی درنگ و صریح ارتباط برقرار می کنیم.

ما سعی در بهبود کیفیت زندگی در جامعه مان داریم، به فرهنگ بومی منطقه احترام می گذاریم، خواسته های مردم بومی را دخیل می کنیم و خود را حافظ محیط زیست می دانیم.

ما در تلاشیم تا کار درست را در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم و برای عالی بودن بی وقفه کوشش می کنیم، شهرت ما در جامعه و در میان مشتریان به ارزش هایی که ارائه می دهیم وابسته است.

مهمترین دارایی ما کارکنان ما هستند ما در همه تراز های سازمان کار گروهی را رواج می دهیم، به کارکنانمان و روابط کاریمان احترام می گذاریم و یکدیگر را در انجام مسئولیت ها و رشد روز افزون یاری می کنیم.

ما پیوسته و خستگی ناپذیر در تلاشیم تا انسان ها را از خطر دور کنیم و محیط کاری سلامتی را فراهم کنیم

رعایت اخلاق حرفه ای و پایبندی به تعهدات

توسعه فرهنگ خلاقیت ، ابتکار و نوآوری

استمرار به سازی و توسعه مستمر فنی و مدیریتی

خط مشی کیفیت :

رویال باکس در راستای توسعه و دستیابی به شرکت پیشرو در تراز جهانی، به انجام رساندن و مدیریت پروژه های مهندسی، تدارک و اجرا با رعایت مشخصات، الزامات و کیفیت مورد توافق در قرارداد و در چارچوب اهداف سیستم های مدیریت کیفیت، بهداشت حرفه ای، ایمنی و زیست محیطی، با مشارکت کلیه همکاران، متعهد به انجام موارد زیر است:

 •  ایمن سازی محیط کار و پیشگیری از بروز خطا، عوامل آسیب رسان، حادثه، آلودگی و تخریب محیط زیست
 • تبعیت از قوانین، مقررات و استاندارد های ملی و بین المللی مرتبط
 • استقرار نظام بهبود مستمر
 • فراهم کردن نظام بهبود مستمر
 • فراهم کردن منابع لازم و اعمال مدیریت موثر بر آن ها
 • افزایش آگاهی و آموزش کارکنان
 • افزایش مشارکت کلیه کارکنان شرکت برای استقرار اثربخش سیستم های مدیریتی
 • توجه به نظرات طرف های ذی نفع از جمله کارفرمایان و تامین کنندگان
 

خدمات: