Skip to content

درباره رویال باکس

شرکت دژارسازان توسعه کیش در قالب برند گروه ساختمان های رویال باکس از بهار سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را با ماموریت سازندگی در تراز جهانی با توسعه قابلیت های انسانی و سازمانی برای ارتقای زندگی انسان و با چشم انداز رسیدن به یکی از ۱۰۰ شرکت برتر ایران به لحاظ درآمد در حوزه های کاری تعریف شده، شروع کرده است.

 

گروه ساختمان های رویال باکس بر پایه مدیریت پروژه محور و با هدایت یکپارچه دفتر مرکزی با رعایت اصول و استاندارد های مورد تایید بین المللی در سال ۱۳۹۱ به منظور اجرای پروژه های عمرانی تاسیس و در عرصه های داخلی و خارجی با شعار کیفیت برتر در ارائه خدمات عمرانی و بکارگیری تکنولوژی مدرن ساخت و روش های اجرایی مناسب و استفاده از توان بالای نیروی انسانی متخصص، ماشین آلات، تجهیزات پیشرفته و باتوجه به تجارب ارزشمند کسب شده در مسیر پروژه های عمرانی اعم از احداث مجتمع های مسکونی، ویلا های مدرن، ساختمان، محوطه، مرکز تجاری، خدمات و رستوران توانسته در روندی رو به رشد بازده قابل توجهی را در کارنامه خود ثبت و به یکی از قطب های اصلی پیمانکاری در جزیره کیش و تهران  مبدل گردد. رویال باکس یکی از فعال ترین اعضا مجامع مهندسی است که از بدو تاسیس تاکنون با تکیه بر توان متخصصان این مرز و بوم و با لطف خداوند متعال به گونه ای فعالیت نموده که همواره یکی از پیشگامان فعالیت های عمرانی کشور در عرصه  های مختلف سازندگی بوده است. رویال باکس متعهد به برقراری رابطه ای پایدار مبتنی بر همیاری، کارایی، ارزش آفرینی و رضایت کارفرمایان است. تلاش دائمی ما بر آن است که برای برآورده کردن نیاز های در حال تغییر مشتریانمان و چالش های پیچیده صنعت ساختمان سازی، کارها را با نیروی انسانی متخصص با بالاترین کیفیت به انجام رسانیم. رویال باکس تنها یک شرکت ساخت و ساز در حوزه ابنیه و ساختمان نیست، رویال باکس در راه رشد جامع انسانی، کمک به زنده ماندن شرکت های همکار و همیاری به مشتریان برای بدل کردن رویاهایشان به واقعیت تمامی تلاش خود را بکار می بندد.

هر بنایی با ساخته شدنش روی مرزی میان هنر و معماری و یا مرزی میان معماری و مهندسی می ایستد. طراحی معماری علاوه بر آن روی مرزهای اجتماعی و سنجش فرهنگ یک جامعه نیز می ایستد. در رویال باکس آنچه که در قدم اول به عنوان طراحی معماری آفریده می شود، برخاسته از هنر مفهومی است. طراحان این دفتر نخستین هدفشان بیان یک مفهوم در طراحی است و معتقدند بیان این مفهوم در زبان معماری، عملکرد، زیبایی شناسی و احساس فضایی را نیز در پی خواهد داشت.

 

 

 

گروه مهندسی رویال باکس در تعامل با کارفرمایان در قالب های مختلف قراردادی همچون BOT, BOO, EPCمدیریت ساخت، قرارداد های کلید در دستTURN KEY، خدمات مدیریت پروژه و خدمات طراحی و ساخت توام توانسته است پروژه های عظیمی را با کیفیت بالای ملی به پایان برساند. اگرچه زمان خیلی زیاد از قدمت و فعالیت شرکت نمی گذرد اما استفاده از تجارب استراتژی مدیران موفق، کارشناسان خبره و گستره ی بزرگی از مشتریان پویا، سبب شده تا در کمترین زمان رشد چشمگیری داشته باشد، بنابراین این شرکت در همان آغاز، فعالیت خود را مشارکت در عمران و آبادنی ایران تلقی نموده و بر همین اساس گام بر می دارد.